Nieuw interieur clubhuis

Nieuw interieur clubhuis

Nieuw interieur clubhuis

31 oktober 2022

U bent het vast niet vergeten dat we het huidige interieur van ons clubhuis willen updaten. De eerste schetsen van een jaar geleden - die ter inzage lagen en waar veel feedback op is gekomen - zijn overboord gegaan en we zijn opgewekt en positief verder gegaan.

Onze uitgangspunten zijn hetzelfde gebleven: gezelligheid creëren voor onze leden, voor groepjes en voor alleengaanden en voor gasten. We willen ruimte bieden voor loungemogelijkheden en uiteraard om op een leuke manier lekker te kunnen eten. We willen ook de mogelijkheid bieden om te kunnen vergaderen en te bridgen en ook om op z'n tijd een feestje te kunnen organiseren.

Het nieuwe plan voor de herinrichting is in grote lijnen klaar. Wat er nu ligt, is het resultaat van inspraakrondes, brieven, mails en appjes van onze betrokken leden. Op de ALV van 14 november a.s. presenteert de werkgroep de schetsen van de nieuwe inrichting. Het ligt in de bedoeling om het plan eind 2023 uit te voeren.

Komt u naar de ALV om te horen wat we met elkaar bedacht hebben? We hopen op een grote opkomst.

Werkgroep:
Marjet Keijzer, Auke de Vries, Henk Hofstra en Jan Klaver

Terug naar nieuws.